top of page

Reference
ukázky našich realizací nejen pro vaši inspiraci

Renovace balkonů, opravy pochozích ploch systémem Kemperol

Trápí tě zatékání do balkonu, odpadající dlažba, vlhké fleky? S námi nemusíš nic bourat ani složitě renovovat. Použij stěrky Kemperol, získej nový povlak na balkonu a řešení bez spár a spojů co vydrží! Pochozí povlaková izolace Kemperol dokáže napravit to, co jiný zanedbal. V jednom systému se skrývá vodotěsná izolace plochy a detailů, pochozí vrstva i barevná povrchová úprava balkónu nebo terasy.  

Vodotěsné propojení různých druhů materiálů

Nevíš jak navzájem propojit různé druhy materiálů? Setkal jsi se s něčím, co nedokážeš utěsnit nebo izolovat? řešením, za kterým si stojíme, jsou stěrkové izolace Kemperol. S námi zvládneš izolovat téměř vše.

Vodotěsné izolace v detailech

Víš přece, že detaily rozhodují! Proto na ně klademe ten největší důraz. Kemperol a stavební detail vždy patřili k sobě.

Vodotěsné izolace detailů střech ze sendvičových panelů

Sendvičový střešní panel? Skvělá věc!! Až na detaily prostupů..... Ať už je detail nebo prostup jakéhokoliv tvaru, hydroizolační stěrky Kemperol zde fungují skvěle. Vysoká plnoplošná přilnavost, dobrá roztažnost a možnost opracovat libovolnou geometrii ti zaručí, že do střechy těmito místy téct nebude. Nespoléhej na zaklínadlo jménem trvale pružný tmel, ušetři za složité klempířské prvky a zvol si systém Kemperol.